Dnes je ...
St 03.06.2020
a svátek slaví
Tamara
O mrtvých jen dobře.
Počet návštěv:
3861

Út 02.06.2020 v 20:25  Upravení času odjezdu a příjezdu !!!
!! Důležitá informace !!! Vážení rodiče, milé děti, vzhledem k nařízením vlády o hygienických podmínkách provozování dětského tábora a s ohledem na zajištění co největší ochrany Vašich dětí, jsme bohužel nuceni upravit čas odjezdu a příjezdu na tábor. Tábor musíme před příjezdem celý vydezinfikovat a proto odjezd z Pardubic bude posunut na 15,30 h. Příjezd do Pardubic bude v 11,30 h. V brzké době bude také každému dítěti elektronicky zasláno nové potvrzení o bezinfekčnosti. Průběžně sledujte FB nebo webové stránky www.huranatabor,cz kam budeme postupně vkládat další informace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo na e-mail prihlasky@huranatabor.cz Děkujeme za pochopení.

Po 18.05.2020 v 22:12  aktuální informace
Aktuální informace: asi již všichni víte, že tábory byly povoleny a to nejen do 50 osob, ale i ty velké jako je náš :-) Máme z toho velkou radost. Ministerstvo zdravotnictví vydalo pro pořadatele "manuál" za jakých podmínek je možné tábor provozovat. V současné době podmínky detailně studujeme a nastavujeme pravidla. Některé podmínky se ještě mohou upravovat v závislosti na aktuální epidemiologické situaci. O dalším postupu Vás budeme informovat. Už teď se všichni těšíme až se s dětmi přesně za 2 měsíce uvidíme :-)

Út 24.03.2020 v 17:08  splatnost tábora
Milí rodiče, dotazujete se na to, zda-li s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci stále platí termín úhrady tábora do 31.3. I když nikdo dnes nedokáže říct, jak se bude stávající situace vyvíjet o prázdninách, dohodli jsme se, že termín splatnosti zachováme. V případě, že by se tábor nekonal, částka by se Vám vracela zpět. My stále pevně věříme, že tábor bude a také ho pilně připravujeme :-) Ještě jedna informace ohledně platby. Unie zdrav.pracovníků nemocnice nemá internetové bankovnictví a výpisy z banky jsou zasílány poštou. Bohužel se stalo, že se 4 výpisy ztratily. Paní účetní bude žádat o opisy. Prosíme proto o strpení. Jakmile budeme mít výpisy k dispozici, platby přiřadíme k přihláškám. Děkujeme za pochopení. Všem Vám přejeme pevné zdraví a hodně sil :-)

Ne 12.01.2020 v 19:10  Potvrzení přihlášek
V tuto chvíli jsme potvrdili přihlášky. Komu přišel potvrzovací mail, ten byl na tábor přijat. Další krok je již na Vás rodičích a jedná se o včasnou platbu. (Informace o platbě naleznete u své přihlášky).
Ostatní jsou vedeni jako náhradníci. V případě uvolnění místa budete informováni.

So 11.01.2020 v 18:23  přihlášky
Přihlašování probíhá bez problémů a tábor se pěkně plní. Během následujících dnů budeme přihlášky postupně potvrzovat :-)

Čt 09.01.2020 v 16:16  Přihlášky
Vše je připraveno a tak bude moci být spuštěno přihlašování :-) Podle dostupných informací by to mělo být v pátek 10.1. Přesný čas bohužel neznáme. Nemusíte mít ale obavy, že by jste nestihly přihlásit Vaše dítko včas. Systém přihlašování bude stejný jako v loňském roce tj. protože se jedná o areál tábora, kde jsme v nájmu, budou děti zaměstnanců Poličských strojíren mít přednost, ale nebojte se, míst bude dostatek. V minulosti jsme přihlášky potvrzovali ihned, ale stejně jako vloni budeme přihlášky potvrzovat průběžně (nejméně vždy jednou týdně).
Výběrové podmínky jsou pro nás následující: přednost mají děti, které s námi byly na táboře minulý rok, sourozenci, správně vyplněné přihlášky. Záležet bude také na vyrovnaném naplnění věkových skupin a pohlaví dětí pro naplněnost oddílů. Cena tábora je 4 800,- Kč. V případě nedodržení termínu splatnosti bude přihláška vyřazena. Splatnost tábora je nejpozději 31.3.2020 Pokud se stane, že se dítko na tábor nedostane nezoufejte. Ze zkušenosti z let minulých víme, že následně se mnoho náhradníků na tábor dostane v průběhu následujících několika měsíců, protože každý rok je několik dětí odhlášeno. Rozdělování do oddílů je podle věkových skupin nikoli podle toho zda-li dítě má na táboře kamaráda/kamarádku
Děkujeme za pochopení

St 08.01.2020 v 14:19  Přihlašování bude spuštěno v pátek 10. ledna 2020
Milí rodiče, mnoho z Vás se dotazuje na termín přihlašování dětí na letošní tábor. Na přípravách ještě pilně pracujeme. Přihlašování bude možné od 10. ledna 2020.

Po 11.11.2019 v 18:20  Balda 2020 ⛺
Termín konání letního tábora je už známý :-) Do svých diářů a kalendářů si poznamenejte datum 18.7. - 1.8. 2020 :-)

So 13.07.2019 v 07:42  aktuální informace
Vzhledem k tomu, že počasí hlásí deštivé, dejte prosím dětem (hlavně těm menším) do batůžku pláštěnku, aby ji měli po ruce a mohly si ji v případě deště ihned vzít na sebe. Než si děti vybalí kufry chvíli to trvá, tak ať nejsou hned promočení :-) Velké děti (ti co si mají vzít karimatku) pokud chtějí, mohou si vzít také svůj ešus pokud máte. Ale není to podmínkou. Erárních máme dost pro každého :-)

Čt 11.07.2019 v 19:10  Adresa
DT Balda
Pomezí
572 01 Pomezí (Polička)